Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, iż piłka nożna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dyscyplin sportowych na ziemi. Prawie że codziennie przed telewizorami siada bardzo dużo fanów, którzy mają chęć obejrzeć swoich piłkarzy na boisku. Chociażby z tego powodu zaprojektowane zostały różne rozgrywki, które zrzeszają najlepsze drużyny z całej Europy. W tej chwili najbardziej elitarnymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To tam można oglądać najskuteczniejsze drużyny europejskie ostatniego sezonu. Jest jednak także Europa League, do której rywalizują ze sobą delikatnie gorsze ekipy. Nie oznacza to jednak, że Europa League nie ma fascynujących bramek. Rozgrywane tam mecze niezwykle często są naprawdę fascynujące i dostajemy szansę by zobaczyć ogromną ilość goli. W dzisiejszym poście chcemy się skupić na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwie ekipy, które kiedyś odnosiły wygrane na Starym Kontynencie, a teraz skupiają się nad zbudowaniem własnej marki.

Zdaniem wielu znawców to jest jedna z najciekawszych duetów 1/8 finału rozgrywek Ligi Europejskiej. Bolesnym minusem tego pojedynku jest to, iż fani nie mają możliwości oglądać go na żywo ze stadionu. Piłkarze AC Milan dużo lepiej rozpoczęli ten pojedynek. Jedenastka z Mediolanu chciała prędko wykorzystać fakt, iż Manchester kiepsko zaczął ten mecz. AC Milan w ciągu piętnastu minut strzelił do siatki dwa razy. Te gole nie były jednak przyznane. Arbiter tego pojedynku dwa razy odwoływał bramki graczy Milanu. W pierwszej odsłonie sympatycy przed ekranami odbiorników nie mieli okazji zobaczyć goli. Mnóstwo emocji było natomiast w drugiej połowie. Druga połowa znacznie lepiej rozpoczęła się dla Czerwonych Diabłów. Świetną predyspozycję kolejny raz przedstawił Fernandes Bruno. Świetnie zagrał piłkę do Diallo Amada, a Iworyjczyk bez większych kłopotów wstrzelił piłkę do siatki ekipy z Mediolanu. Wiele wskazywało na to, iż zawodnicy gospodarzy utrzymają dobry rezultat do do zakończenia meczu, ale Milan zdołał doprowadzić do remisu w końcówce. Wyrównujące trafienie zdobył Kjaer i mecz skończył się wynikiem remisowym 1:1.