Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Festiwal ten jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga fanów nie tylko mocnym line-upem, składającym się z najlepszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również mnogością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które zachwycają między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję setów dając możliwość posłuchania genialnych DJ'ów ludziom zainteresowanym muzyką elektroniczną , która płynęła z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój związek z tym nadmorskim miastem pożegnał jednak z wielką pompą. Organizatorzy postawili 3 wspaniałe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. W 2018 roku pojawili się między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nic dziwnego więc, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się oka mgnieniu.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz