Duszpasterze -- Parafia


PROBOSZCZ

Ksiądz Roman Tarniowy

Wyświęcony 21.06.1987 r.

Ustanowiony Proboszczem 01.07.1995 r.

Ksiądz Proboszcz jest przewodniczącym Rady Parafialnej.
Odpowiedzialny za:
Caritas
Żywy Różaniec
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych
Miesięcznik Dekanatu "Zwiastun"

WIKARIUSZ

Ksiądz Rafał Figiel

Wyświęcony 21.07.1996 r.
ustanowiony w Parafii 26.08.2017 

Ksiądz Rafał zajmuje się przygotowaniem do:

  • Bierzmowania
  • Komunii Św.

Jest opiekunem: 

  • Ministrantów 
  • Plutonu Różańca Świętego 
  • Grupy Młodzieżowej 
  • Scholi Młodzieżowej
  • Grupy Medytacji Chrześcijańskiej

Katechizuje w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdwinie.