Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego tak ważne są treści, które są na niej umieszczane. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie ma co się dziwić, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers to platforma przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ na stronie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to opisy produktów, teksty specjalistyczne, a także teksty tematyczne, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. W ofercie można znaleźć również teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze doświadczony copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. textbookers opinie copywriterów https://www.facebook.com/Textbookers/ . Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal jest stworzony dla osób, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.